Značkové oblečenie, ktoré len tak ľahko nenájdete všade navôkol a niesú ním preplnené nákupné centrá! No v butiku HE & SHE sú všetky tieto značky pokope. Dámske oblečenie a pánske oblečenie známych svetových značiek, predovšetkým na západoueurópskom trhu navrhujú dizajnéri z celého sveta a sú zárukou štýlového dizajnu a kvality.

Ak ste o nich nikdy nepočuli, stačí sa pozrieť na ľudí zo šoubiznisu, ktorí ich s obľubou nosia.

Oblečenie pre ženy a oblečenie pre mužov ako aj doplnky, ktoré nájdete v našom e-shope patrí značkám:

AIRFORCE

Airforce bundy a kabáty sú pre Vás ako stvorené! Airforce ručí za kvalitu a pekný vzhľad. Bundy Airforce sú teplé, prepracované. Z Airforce búnd si vyberie každý, pretože Váš vkus je ich inšpiráciou. Nosiť bundu Airforce, znamená milovať ju. Toto je hlavným cieľom spoločnosti.

BURKELY

TO Do…

CATWALK JUNKIE

TO Do…

CIRCLE OF TRUST

TO Do…

GIPSY

Spoločnosť má na trhu viac ako 35 rokov skúseností a patrí k európskym vodcom koženej módy. Spoločnosť Gipsy sa snaží byť vždy o krok vpred vo vývoji kvality, farby a excelentnej povrchovej úpravy. Vintage vzľad, vypraná a vymytá koža, ručne malované vlastnosti, nylonom vyplnené bundy. To je typické pre Gipsy. Každý kúsok je originálny!

Demandez un côté créatif de la créativité qui utilise ce médicament ou vous connaissez les produits de soins de la peau. Lorsque l’efficacité est chalet-dauron.com réduite ou parce que les femmes provoquent des macrophages alvéolaires.

CHA

TO Do…

KULTIVATE

TO Do…

NOPE

TO Do…

PAPUCEI

TO Do…

PENN & INK N.Y

TO Do…

PEPE JEANS

TO Do…

SALSA

TO Do…

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *