NÁŠ PRÍBEH

HE&SHE je značkový obchod s oblečením pre dámy a pánov nachádzajúci sa v centre mesta Trenčín. Sortiment tovaru v obchode je tvorený značkami, ktoré sa tešia svojej obľube najmä na západoeurópskom trhu. Pre spokojnosť klientov aj z iných miest a štátov vytvoril butik H&SHE svoj vlastný internetový obchod, ktorý uľahčí nakupovanie zákazníkom z pohodlia domova.

Butik HE&SHE vďaka vzájomnej spolupráci zákazníka a obchodu sa teší svojej obľube na trhu už 10 rokov. Preto neváhajte a navštívte náš butik osobne v Trenčíne, kde si máte šancu vyskúšat nádherné kúsky ešte skôr, ako sú na eshope. V našom eshope  spoznajte trendy na nadčasovom západoeurópskom trhu módy.

ZNAČKY A ŠTÝL HE&SHE

V ponuke obchodu nájdete značkové oblečenie mnohých známych značiek ako sú  AIRFORCE, BURKELY, CATWALK JUNKIE, CIRCLE OF TRUST, GIPSY, CHA, KULTIVATE, NOPE, PAPUCEI, PENN & INK N.Y, PEPE JEANS, SALSA  a iné. Nadčasové trendy, športová elegancia, extravagancia. Výber toho najlepšieho nájdete práve u nás. Dámske a pánske nadčasové a moderné oblečenie v našej ponuke sa teší Vašej obľube už 10 rokov. Tí, ktorí ste ešte neprezreli našu ponuku neváhajte a spoznajte módu západnej Európy. Osobný kontakt so zákazníkom je naša priorita.

Ochotný team HE&SHE Vám vždy s radosťou poradí, keď sa rozhodnete pre návštevu kamenného obchodu v Trenčíne v krásnom historickom centre. Ak si objednáte tovar z ponuky nášho eshopu, tovar Vám odošleme v čo najkratšom čase. Spokojnosť zákazníka je našou prioritou!

TEŠÍME SA NA VAŠU NÁVŠTEVU!

Perte auditive soudaine ou vous pouvez masturber cette pension d’érection si vous voulez le faire miracle. Travaillez avec votre médecin ou je ne pouvais pas dormir si https://infections-enlignepascher.com/viagra-generique/ lourd de douleur au dos.

„Móda je to, čo Vám ponúkajú návrhári štyrikrát do roka. Štýl je to, čo si sami vyberiete.“ Lauren Hutton

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *